Hoppa till huvudinnehåll

Urban Arenas styrgrupp

Urban Arena drivs av en styrgrupp bestående av medlemmar från olika fakulteter:

Andrew Karvonen, projektledare
andrew.karvonen@abm.lth.se
Länk till egen sida på universitetets forskningsportal

Lena Neij
lena.neij@iiiee.lu.se
Lena Neijs sida i Lunds universitets forskningsportal

Dalia Mukhtar-Landgren
dalia.mukhtar-landgren@svet.lu.se
Dalia Mukhtar-Landgrens sida i Lunds universitets forskningsportal

Ida Sandström
ida.sandstrom@abm.lth.se 
Ida Sandströms sida i Lunds universitets forskningsportal

Per-Olof Hedvall 
per-olof.hedvall@certec.lth.se 
Per-Olof Hedvalls sida i Lunds universitets forskningsportal

Johan Pries 
johan.pries@keg.lu.se
Johan Pries sida i Lunds universitets forskningsportal

Marcus Knutagård 
marcus.knutagard@soch.lu.se
Marcus Knutagårds sida i Lunds universitets forskningsportal

Alexander Paulsson
alexander.paulsson@fek.lu.se
Alexander Paulssons sida i Lunds universitets forskningsportal

Till Koglin 
till.koglin@tft.lth.se 
Till Koglins sida i Lunds universitets forskningsportal

Johanna Alkan Olsson
johanna.alkan_olsson@cec.lu.se
Johanna Alkan Olssons sida i Lunds universitets forskningsportal

Johanna Sörensen 
johanna.sorensen@tvrl.lth.se
Johanna Sörensens sida i Lunds universitets forskningsportal

Anna Oudin 
anna.oudin@med.lu.se
Anna Oudins sida i Lunds universitets forskningsportal 

Kristoffer Mattisson 
kristoffer.mattisson@med.lu.se
Kristoffer Mattissons sida i Lunds universitets forskningsportal 

Per-Johan Dahl 
per-johan.dahl@abm.lth.se 
Per-Johan Dahls sida i Lunds universitets forskningsportal 

 

 

 

Sidansvarig: info@urban.lu.se | 2021-10-27